Belka Herbicydowa

Belka herbicydowa BH01 przeznaczona jest do wykonywania prac związanych z aplikacją środków ochrony roślin oraz nawozami płynnymi na plantacjach polowych.

Urządzenie to możemy stosować do aplikacji pestycydów pod krzew, jak również po odpowiednim przestawieniu ramion daje nam możliwość pryskania pionowego np. malin. Belka herbicydowa zaczepiana jest z przodu ciągnika na mocowaniach TUZ bądź na przednim zaczepie transportowym. Zasilana jest z opryskiwacza głównego zaczepionego z tyłu ciągnika. Elementy hydrauliczne wykorzystują układ wysokiego ciśnienia ciągnika.

W tym urządzeniu oferujemy szereg regulacji i możliwości nastaw miedzy innymi poprzez poziomowanie wzdłużne, poprzeczne, ustawienie pionowe ramion jak i regulację szerokości roboczej. Do regulacji zalicza się również ustawianie ilości cieczy wydostającej się z dysz poprzez zastosowanie zaworów odcinających dla całej sekcji. Urządzenie wyposażone jest w dyszę dodatkową skrajną która posiada możliwość zakręcenia (odcięcia).

Belka herbicydowa produkowana jest w paru wariantach:

  • Belka prawostronna
  • Belka lewostronna
  • Belka dwustronna

Każda belka herbicydowa wyposażona jest w siłownik hydrauliczny służący do regulacji pionowej ramienia.

Jak również oferujemy możliwości rozbudowy konstrukcji o takie elementy jak hydrauliczny wysuw ramienia w belce jednostronnej oraz w przypadku belki obustronnej dwóch ramion, zaprojektowanie oraz wykonanie mocowania belki w zaczepie przednim do dowolnego ciągnika.