O nas

Firma PPHU Wachowski została założona w roku 2008 przez Mirosława Wachowskiego. Od początku produkuje maszyny rolnicze oraz maszyny sadownicze dla klientów indywidualnych jak i grup producenckich.

W naszej ofercie posiadamy:

 • kombajny „Oliwia” do zbioru:
  • malin jesiennych,
  • porzeczek,
  • aronii
 • innowacyjny kombajn „Malinka” do zbioru maliny letniej
 • otrząsarko – odwiewarki „TORNADO ” do śliw i wiśni
 • podcinacz sadowniczy
 • podcinacze gałęzi „Admir”
 • rozdrabniacze korzeni „Mirek”
 • pielniki hydrauliczne
 • belki herbicydowe
 • kosiarko – rozdrabniacze
Kombajny "Oliwia"
Innowacyjny kombajn "Malinka"
Otrząsarko - odwiewarki "TORNADO"
Podcinacze sadownicze
Podcinacze gałęzi "Admir"
Rozdrabniacze gałęzi "Mirek"
Pielniki hydrauliczne
Belki herbicydowe
Kosiarko - rozdrabniacze "Adam Duo"
Kombajn Oliwia jest urządzeniem przeznaczonym do zbioru owoców jagodowych takich jak: porzeczka czarna, porzeczka czerwona, agrest, aronia, ale również po uprzednim przystosowaniu doskonale sprawdza się jako maszyna do zbioru owoców maliny.
Innowacyjny kombajn "Malinka" służy do zbioru maliny letniej
Otrząsarka ,,TORNADO” przeznaczona jest do zbiorów owoców: wiśni, czereśni, śliwy, orzecha itp. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju sadach i plantacjach.
Urządzenie znajduje szereg zastosowań w sadach owocowych np. jabłoni, wiśni, czereśni, śliwy, orzecha. Cechuje je wysoka precyzja cięcia, zwiększenie wydajności oraz przyśpieszenie prac związanych z przycinką oraz wpływa w dużym stopniu na zwiększenie zbiorów oraz poprawę ich jakości.
Podcinacz gałęzi ma zastosowanie w plantacjach krzewów jagodowych takich jak porzeczka bądź agrest. Jego zadaniem jest podcinanie dolnych pędów krzewów oraz tych powrastanych w ziemię. Podcinanie pędów ma na celu uformowanie krzewu tak aby ułatwić i przygotować plantacje do zbioru mechanicznego za pomocą kombajnu.
Pielnik hydrauliczny przeznaczony jest do niszczenia chwastów oraz do prac związanych z pielęgnacją gleby w uprawach roślin takich jak plantacje truskawek, porzeczek, chmielu, tytoniu oraz takich roślin których wysokość nie przekracza 80cm, rosnących w rzędach o szerokości takiej aby był możliwy przejazd ciągnikiem.
Belka herbicydowa BH01 przeznaczona jest do wykonywania prac związanych z aplikacją środków ochrony roślin oraz nawozami płynnymi na plantacjach polowych.
Kosiarko-rozdrabniacz sadowniczy ,,Adam Duo’’ jest urządzeniem służącym do pielęgnacji plantacji, ale również świetnie nadaje się do utrzymania porządku w terenach miejskich. Jej zadaniem jest przycinka trawy oraz krzewów. Przycinanie traw ma na celu ograniczenie dalszego ich rozrostu a co za tym idzie pozwala nam to zaoszczędzić ilość stosowanych herbicydów w plantacji.

Pełna personalizacja maszyn, którą oferujemy sprawia, że każda maszyna wychodząca z naszego zakładu jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju!
Zaś klienci zadowoleni i pełni uznania!

Nasze maszyny zbierają owoce oraz pomagają dbać o największe sady nie tylko w Polsce i na Lubelszczyźnie ale również w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nasze maszyny poddajemy stale coraz bardziej wymagającym testom. Wszystko po to, żeby stawały się coraz bardziej doskonałe i niezawodne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów posiadamy rozbudowaną usługę serwisową!

Dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez nas produktów nigdy nie zawodziła nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Niezależnie od tego, czy potrzebny Państwu kombajn do malin, kombajn do porzeczek, czy też np. rozdrabniacz do gałęzi – specjalnie dla Państwa wykonamy maszynę w oparciu o wszystkie przedłożone wytyczne i najwyższe standardy produkcyjne!