Pielnik hydrauliczny

Pielnik hydrauliczny przeznaczony jest do niszczenia chwastów oraz do prac związanych z pielęgnacją gleby w uprawach roślin takich jak plantacje truskawek, porzeczek, chmielu, tytoniu oraz takich roślin których wysokość nie przekracza 80cm, rosnących w rzędach o szerokości takiej aby był możliwy przejazd ciągnikiem.

Maszyna zaprojektowana i wykonana w celu poprawy jakości oraz zwiększenia wydajności prac związanych z pielęgnacją plantacji. Elementem roboczym są obrotowe pazury sprężynowe dzięki którym urządzenie nie ulegnie uszkodzeniu podczas napotkania przeszkody w postaci wystającego kamienia, bądź pozostałości po poprzednich uprawach. Napęd zespołu roboczego realizowany jest za pomocą wysokiej jakości silników hydraulicznych które są zasilane z układu hydrauliki ciągnika poprzez zawór dławiący, który jest odpowiedzialny za dobór parametrów pracy takich jak prędkość obrotowa narzędzia. Zawór umieszczony jest centralnie względem operatora.

Każda maszyna jest produkowana pod indywidualne zamówienie klienta zgodnie z tym jakie jest jej planowane zastosowanie. Oferujemy możliwość rozbudowy maszyny w dowolną liczbę sekcji jak i dodatkowo jest możliwość wyposażenia maszyny w dodatkowe elementy takie jak: sztywne elementy robocze, które pomagają w przypadku prac na trudnych rodzajach gleby.