Czy Twój sad wie, co dla niego dobre?

Kompleksowe rozwiązania sprzętowe

My wiemy! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompletnego prowadzenia plantacji. Obejmuje ona większość podstawowych maszyn, które pozwalają na znaczące podniesie wydajności wykonywanych prac zarówno w sadach jak i plantacjach jagodowych. W okresie zimy stosować można produkowane przez nas podcinacze do formowania rzędów. Mowa tu o modelu Admir, który z powodzeniem może być wykorzystywany na plantacjach porzeczek, lub podcinaczu sadowniczym, który sprawdza się w kwaterach aroniowych. Zachwaszczenie zwalczyć można używając pielników marki Wachowski. Pielnik boczny rozwiązuje problem obecności chwastów na wszelkich uprawach rosnących w rzędach. W zależności od wersji i upodobań plantatora, może być zaczepiany na przód lub tył ciągnika. W uprawach truskawek sprawdzi się zaś pielnik hydrauliczny. Maszynę w podstawowej wersji obsługuje 2 operatorów, ale jest on niezmiernie wydajna. Na życzenie klienta może być rozbudowana o kolejne sekcje. Do chemicznego zwalczania chwastów firma Wachowski oferuje belkę herbicydową Typ BH01. Może ona być stosowana klasycznie, ale po przestawieniu także do opryskiwania rzędowych upraw w położeniu pionowym.

Mechaniczny zbiór owoców - wymierne korzyści finansowe

W przypadku malin, zbiór to najkosztowniejszy element prowadzenia plantacji. Do malin  odmian owocujących na pędach tegorocznych oferujemy doskonale znane plantatorom rozwiązanie jakim jest kombajn Oliwia.

To udana konstrukcja, która może być wykorzystywana także na plantacjach porzeczek, czy agrestu. /Jagodnik.pl/

Napęd, który zastosowano w tej maszynie jest w pełni hydrauliczny. Wykorzystuje on pompę wysokiego ciśnienia, którą napędzana WOM. To, oraz niewielkie zapotrzebowanie na moc sprawia, że do pracy z tym kombajnem kompatybilny jest niemal każdy ciągnik. Wykorzystanie maszyny pozwala na codzienny zbiór owoców z powierzchni przekraczającej 1 ha, co przekłada się na znaczne oszczędności na sile roboczej.

null

Innowacyjny warsztat

Stale stawiamy na rozwój i badania. Coraz nowsze technologie i wykorzystywane materiały sprawiają, że nasze maszyny wyprzedzają konkurencję.

null

Rozbudowany serwis

Wydarzyło się coś, co sprawiło, że nasza maszyna przestała działać? Nic nie szkodzi! Wystarczy jeden telefon i wszelkie szczegóły serwisu oraz naprawy ustalimy w ciągu kilku chwil!

null

Najlepsza cena!

Dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez nas produktów nigdy nie zawodziła nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. W oparciu o przedstawione wytyczne zbudujemy maszynę, o której marzyłeś! Pełna personalizacja naszych maszyn sprawia, że są one dostosowane do każdego portfela!